Sayın ClinicalKey Kullanıcımız ,

Elsevier'in ClinicalKey veritabanına ait Uzaktan Erişim özelliğini sizlere bildirmekten mutluluk duymaktayız.
ClinicalKey, Klinisyenlerin kanıta dayalı tıbbi bilgilere her yerden/her zaman erişmelerine ve bu bilgileri paylaşmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. ClinicalKey içeriğine hastanede, konferansta, evde ya da herhangi bir mobil cihaz üzerinden erişim ihtiyacı doğabilmektedir. Uzaktan erişim bu ihtiyacı tamamlamaktadır ve bu sebepten dolayı ClinicalKey’in uzaktan erişim seçenekleri Bireysel Uzaktan Erişim Özelliği (Self- Managed Remote Access) ile genişletilmiştir:

 

 

UZAKTAN ERİŞİM HESABI OLUŞTURMA
ClinicalKey ana sayfası (www.clinicalkey.com) üzerinde
Kurumsal E-Posta adresinizi/domain (kurumunuza ait e-posta uzantısı içeren e-mail adresi) kullanarak kişisel kayıt işleminizi (Register sekmesi) gerçekleştirip, bu hesabınız ile ClinicalKey’e uzaktan (ev,ofis)/mobil cihazlarla erişim sağlayabilirsiniz. Not: saglik.gov.tr uzantılı e-posta adresleri ve kişisel e-posta adresleri (Ör: gmail, yahoo,hotmail vb. geçerli değildir) 
Clinical Key Uzaktan Erişim İçin Kayıt Broşürüne erişim için tıklayınız.
Daha detaylı bilgi almak ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz bilgi@geminibilgi.com.tr

Önemli Not: Uzaktan erişim özelliğinin aktivasyonu için ClinicalKey’e abone her kurum için 1 adet kurumsal e-posta adresi tanımlanmıştır. Birden fazla kurumsal domain adresiniz bulunmakta ise uzaktan erişim kapsamına eklenmesi için lütfen bize bildiriniz.

 

 

GOLDMAN-CECIL 25. baskısı ŞİMDİ CLINICALKEY KAPSAMINDA
Goldman-Cecil Medicine, 25. Edisyonu ClinicalKey içeriğine eklenmiştir, Konu Sayfaları (Topic Pages) da direkt bu yeni baskıya yönlendirilmiştir. Lütfen 25. Edisyonu ISBN 9781455750177 numarası ile lokal kataloğunuzdan güncelleyiniz. Diğer yeni yayınlar ile ilgili bilgi almak istermisiniz? İçerik güncelleme bilgilerinin eposta adresine gönderilmesi için
 lütfen buradan abone olunuz. (açılan sayfada Email Subscription bölümü)
 

Bu konu yada ClinicalKey ile diğer sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Saygılarımızla, 
Gemini Ltd. Şti. 

Eposta: bilgi@geminibilgi.com.tr
Tel: 0 216 464 33 00 –  0312 440 91 71

 

 

 

Daha fazla doküman ve bilgi için lütfen destek@geminibilgi.com.tr adresine talebinizi bildiriniz.